Spořící plán


Pokud jste typ "spořícího klienta" a více Vám vyhovuje průběžné odkládání finančních prostředků, pak Vám nabízíme výjimečný produkt - nákup zlata formou splátek.

Investiční zlato dnes není zdaleka jenom pro bohaté lidi. Investiční zlato za výhodné ceny je díky našemu produktu "Zlatá rezerva" dostupné úplně všem. V současné době využívají našeho spořícího produktu již tisíce spokojených klientů. Přestože prezentujeme zlato především jako uchovatele hodnoty a nevnímáme jej jako investiční výnosový produkt, činilo zhodnocení majetku našich klientů za poslední dva roky 45%! Pokud máte zájem, zajistíme Vám rovněž nákup ryzího investičního zlata (ryzost 999,9) od nejprestižnějších dodavatelů formou splátek za velmi výhodné ceny bez ohledu na Vaše majetkové poměry.

Množství nakupovaného zlata, výši i délku splátek, četnost splátek i frekvenci si určujete libovolně sami podle aktuální situace. Jednou z největších předností je, že nemusíte platit splátky pravidelně a tudíž nejsou ani žádné sankce za nedodržení termínu splátek. Naši klienti si velmi oblíbili také možnost disponovat se svým zbožím již v průběhu splátkového cyklu, tzn. že si každý klient může své zboží odebrat už v průběhu splátek, nikoli až na konci splátkového období. Díky pravidelným průběžným nákupům získáte dlouhodobou průměrnou cenu a vyhnete se riziku špatné volby investice. Je výhodnější vlastnit více menších cihliček, jako mít svůj majetek v jedné velké cihle. Proto s ohledem na vhodný poměr investice, větší flexibilitu a dostupnost k finančním prostředkům, zajišťujeme všem našim klientům tzv. management vzácných kovů.

Vzhledem k velkému množství našich klientů a objednávek můžeme všem zákazníkům dodávat zboží za velmi výhodnou cenu. Klienti, kteří doplatí celou zakázku a dosáhnou stanovenou cílovou částku od nás získávají formou bonusu významnou část zlata navíc. Pokud máte zájem uzavřít tento typ obchodu, a nebo chcete získat více informací, kontaktujte nás. Vypracujeme pro Vás řešení na míru a zajistíme pro Vás setkání s našim zástupcem.

převzato ze stránky nakupzlato.cz