Spolupracujte s námi


Hledáme nové obchodní partnery po celém území ČR i SR. Nabízíme velmi výhodné kariérní i provizní podmínky, přátelské prostředí, kde budete obchodně i společensky růst a kam se budete vždy rádi vracet.

Pokud s námi máte zájem spolupracovat a potřebujete např. ještě zodpovědět nějaké otázky, můžete navštívit naše kontaktní místa a informovat se na vše potřebné přímo v místě vašeho regionu. Nabízíme vám konzultace a otevřená informační setkání, které začínají na většině našich poboček pravidelně každé pondělí v 18.00 hodin. V případě zájmu se prosím nahlaste předem telefonicky na kontaktních telefonech u jednotlivých vedoucích našich poboček. Tyto infoprezentace jsou pro všechny zájemce bezplatné. Dozvíte se zde vše důležité o naší možné spolupráci, podmínky provizní i podmínky účasti na odborném semináři, který je vstupní branou do světa vzácných kovů a vašeho dalšího odborného vzdělávání. Zakládáme si na serioznosti, dodržování etiky a máme zájem v našich řadách přivítat pouze čestné obchodníky, kterým není vlastní provize nadřazena nad spokojenost svých přátel a klientů.

Všem obchodním partnerům nabízíme slušnost, čestnost a jistotu, že svoji energii a svůj cenný čas nevěnují do naší firmy zbytečně. Vytvořili jsme pro vás velmi motivační systém založený na jistotách a spravedlnosti. V roce 2011 prodávalo naše produkty aktivně 800 obchodních zástupců.

Pokud hledáte dlouhodobé uplatnění, skvělý produkt pro své klienty a férové finanční ohodnocení, přidejte se k nám. Informujte se u našich OZ nebo na našich pobočkách. Nabízíme spolupráci samostatným obchodním zástupcům z celého území České republiky i Slovenské republiky.

Hledáme také zkušené manažery s již fungujícími týmy, případně se zázemím fungující kanceláře. Manažerům nabízíme výhodné platové i kariérní podmínky, příspěvek na kancelář, na auto či reklamu.

Do svého portfolia zahrnula naše produkty také celá řada makléřských a obchodních společností.

Všem obchodním partnerům vyplácíme podíl na zisku z realizovaných obchodů na zlatě z jejich kmene, čímž jim vytváříme stálý příjem. Všem našim obchodním partnerům a spolupracovníkům je umožněno nakupovat u nás zboží za výhodnější cenu. Pokud máte zájem o spolupráci s námi, kontaktujte nás. Rádi si s Vámi dohodneme podmínky vzájemné spolupráce při osobním setkání.

převzato ze stránky nakupzlato.cz